$ DOLAR → Alış: 3,48 / Satış: 3,50
€ EURO → Alış: 4,17 / Satış: 4,19

Akçeli İşlerden Uzak Durun Uyarısı

Akçeli İşlerden Uzak Durun Uyarısı
  • 18.01.2015
  • 2.748 kez okundu

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Yönetiminde Yeni Seçilen İl Başkanlarına ve İl Yöneticilerine Eğitimler Verilmeye Başlandı. Eğitimlerde Yeni Vizyona Dair Önemli Konuların Ele Alındığı Görülmekte.

Ak Parti İl Başkanlarına ve İl Yöneticilerine Verdiği Eğitimlere Bugüne Kadar 35 Başkan ve İl Yönetimi Katıldı. Yapılan Görüşmelerde Şu Konular Dikkat Çekti.

Erken Kalkın ve Telefonlarınız Sürekli Açık Olsun;
Siz ilinizin genel başkanı sayılırsınız. Sorumluluğunuzu ona göre ayarlayın. Siz 11.00′de kalkarsanız, ilçe başkanınız da uyur. Erkenden kalkıp, yol alacaksınız. Telefonunuz da sürekli açık olacak.

Bürokrasi İle Mesafe Konularında İse;
İldeki bürokratlarla ilişkilerinizi mesafeli sürdürün. Ayrımcılık ve kayırmacılık yapmayın. Bürokrasiyle vali ve kaymakamlıkla ilişkileriniz nezaket ölçüsünde olsun. Sadece onlarla ilişki sürdürmeyin, Bürokrasiye müdahale etmeyin.

Yerel ve Ulusal Basını Takip Edin;
Siyaset boşluk kaldırmaz. Tüm sorunlarla yakından ilgilenin. Basını yakından takip edin, eksik ve eleştiri noktalarını gidermeye çalışın.

En Önemlisi Akçeli İşlerden Uzak Durun Uyarısı Oldu;
Akçeli işlerden uzak durun. Örneğin il başkanının tapu müdürü ile görünmemesi gerekir. İmar ve diğer konular sizin işiniz değil. Siz ilin genel sorunlarıyla ilgilenin, çözüm arayın, yardım isteyin.

Tüm Halkla Birlikte Olun;
Zenginlerle değil, yoksul halk ile birlikte olun. Onlar ile oturup kalkın.

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ