$ DOLAR → Alış: 3,48 / Satış: 3,50
€ EURO → Alış: 4,17 / Satış: 4,19

Alkol ve Uyuşturucu Bir Gencin Sonunu Getiri

Alkol ve Uyuşturucu Bir Gencin Sonunu Getiri
  • 02.01.2015
  • 2.109 kez okundu

Yeni Yıl Kutlamalarında İzmir’in Buca İlçesinde Üniversite Öğrencisi Olduğu Belirtilen Mesut E. İsimli Genç Alkol ve Uyuşturucuyu Bir Arada Alınca Fenalaştı ve Hastaneye Kaldırıldı. Üniversite Öğrencisine Yapılan Tüm Müdahaleler Yetersiz Kaldı.

Edinilen Bilgilere Göre; Dokuz Eylül Üniversitesi, Fen Fakültesi Kimya Bölümü 4’üncü Sınıf Öğrencisi Olduğu Belirtilen Mesut E. Yıl Başı Kutamaları İçin İzmir‘in Buca İlçesinde Öğrenci Arkadaşlarının Evine Gitti. Yeni Yıl Eğlencesi Yapan Üniversite Öğrencileri Gece Geç Saatlere Kadar Eğlendi.

Sabah Saatlerinde Mesut E. İsimli Öğrencinin Fenalaşması Üzerine Arkadaşları Tarafından Hastaneye Götürüldüğü ve Yapılan Tüm Müdahalelere Rağmen Hayatını Kaybettiği Açıklandı. Mesu E. İsimli Üniversite Öğrencisinin Cesedi Otopsi Yapılması İçin İzmir Adli Tıp Kurumu Morguna Kaldırıldı. Burada Gerçek Ölüm Nedeninin Belirlenebilmesi İçin Bir Dizi Tahlillerin Yapılacağı Belirtildi.

Öte Yandan Polis Mesut E’nin Geceyi Birlikte Geçirdiği Arkadaşlarının İfadelerini Aldı. Verilen İfadelere Göre, Gece Geç Saatlere Kadar Alkol ve Esrar Maddesi Kullandıklarını Belirten Gençler Mesut E’nin Fenalaştığını ve Ardından Hastaneye Götürdüklerini Belirttiler.

Alkol ve Uyuşturucu Kullanarak Ölen Üniversite Öğrencisi Mesut E‘nin Çanakkale’de Yaşayan Ailesine’de Haber Verildi. Olayı Duyan Aile Apar Topar İzmir’e Gelerek Yetkililerden Bilgi Aldığı Belirtildi.

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ