$ DOLAR → Alış: 3,48 / Satış: 3,50
€ EURO → Alış: 4,17 / Satış: 4,19

E-Ticaret Ürün Satış Yazılımları

E-Ticaret Ürün Satış Yazılımları
  • 23.03.2016
  • 1.586 kez okundu

E-Ticaret Ürün Satış Yazımları piyasa da istemediğiniz kadar çok ve fiyat aralığı denilen bir kavram olmaması gayet üzücüdür. Her yiğidin yoğurt yemesi farklı olur denilen halk tabiri ile her firma farklı alt yapılarda çalışmaktadır. Kullanılan yazılımlar hazırlanma süreci, reklam stratejileri, bünyelerinde bulunan yazılım, grafik, reklam, satış, destek departmanlarına göre harcanan emek baz alınarak maliyetler ortaya çıkmaktadır. Bunları baz alırsak her firmanın kazancı ortalama olarak aynıdır. Verilen hizmeti ön plana alırsak kimi firma e-ticaret ile alakalı her işinize çözüm bulabilir. Sitenizi baştan aşağı özel tasarım yapabilir, sektörünüze göre ödeme – kargo metotlarını geliştirebilir, size aylık danışmanlık verebilirler. Stoklu çalışan üretici, mağazalarında ürünlerini kontrol ederek aynı zamanda web sitesine bağlantıyı muhasebe entegrasyonu ile sağlamaktadır. Üretim takibi, stok takibi muhasebe programı anlık yapılması, mağaza web tahsilat sistemlerinin birbirinden ayırt edilmesi gibi bir çok istekleriniz maliyetlenir.

E-Ticaret Paket Yazılımları en iyisi hangisidir?

E-Ticaret Paketleri Php tabanlı, Linux sunucularda barınan e-ticaret yazılımları aspx yazılımlarına göre daha hızlı ve daha dinamiktir. E ticaret fan olarak biz sanal mağaza yazılımlarımızda php taban kullanmaktayız. Paket yazılımlarımız piyasa fiyatlarının çok daha altındadır. Hizmet olarak sınırsız ücretsiz destek vermekteyiz. Standart temaların dışında işletmecinin sektörüne göre sıradışı tema seçenekleri sunuyoruz. Yıllardır yaptığımız bu iş gereğince müşterilerimizden aldığımız istekler doğrultusunda sizlere özel paket geliştiriyoruz. Sizin aklınıza gelmeden, sizler için geliştirilmiş modüllerimizi kurulumdan sonra görebilirsiniz. Temalarımızı detaylı demolarını inceleyerek admin panelimizde ki modüllerimizi, çalışma mantığını yakından inceleyin. Her zaman sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Paket yazılımlarımız da şimdiye kadar görebileceğiniz en iyi seo modülünü kullanmaktayız. Arama motorları sürekli güncellemeler yapmaktadır. Güncellemelere göre seo stratejileri gelişmektedir. Organik olarak ürünlerin ön plana çıkması, organik seo çalışmasından geçmektedir. En büyük yük size aittir. Dünya da iç bir modül aranmalarda üst sırayı sağlamaz. Amaç yeni teknolojideki eklentilerden yararlanması, daha hızlı ve daha dinamik web siteye sahip olmanızdır. Modülümüz içerisinde bu teknolojilerden yararlanmanız çok daha kolay olacaktır. Kategori, ürün, marka sayfalarınız sef url biçimini alır. H tagları sistem oluşturur, ürünlerinizin resimleri özgünleşir, puan ve yorum atma özelliği ile ürün sayfası etkileşim daha ön plandadır.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ