$ DOLAR → Alış: 3,96 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Erkekler için Tavsiye Edilecek Gerçek Bir Kaynak

Erkekler için Tavsiye Edilecek Gerçek Bir Kaynak
  • 20.10.2016
  • 903 kez okundu

Erkekler için Tavsiye Edilecek Gerçek Bir Kaynak Her erkeğe bıyık yakışmadığı gibi her saç uzatan da marjinal değildir. Ama bu ince ayrımı yapamadığınız zamanlar oldukça fazladır. Tüm bu durumlar için Gri Panda Erkek kategorisine göz atmanızı tavsiye ederiz. Tabi şıklık konusunda yardım edebileceğimiz kadar İddaa kuponu için de taktikler verebiliriz. Ama İddaa yatarsa soğuk su içerken dikkat edin. Peki ya kaşlarını havaya kaldıran bir erkek ne anlatmak istemiştir? Kalabalık ortamda üstüne çeki düzen veren bir erkek ne anlatmak istiyordur? Kendinize ait beden dilinizi öğrenmek isterseniz ve bunu sevgilinize kendinizi ifade ederken kullanmak isterseniz, mutlaka Gri Panda Erkek kategorisine göz atmanızı tavsiye ederiz. Hayat bu ne olacağı belli olmaz. Nerede ne zaman karşınıza güzel bir kız çıkacağı hele hiç belli olmaz. O yüzden beden dili ve mimikler önemli.

kedi

Eşinize ya da sevgilinize romantik sürprizler yapmayı da unutmamalısınız. Öyle kuru bir çiçek değil de muhteşem aktiviteleri Gri Panda’da bulabilirsiniz. Kuru fasulye ve pilav için ise Yemek kategorisine göz atmalısınız.

En çok ne zaman tıraş olduğunuzu hatırlıyor musunuz? Sevgiliniz sizi sinek kaydı görse sizi terk eder mi? Bunlar hakkında beyin fırtınası yapabiliriz, hatta sizi evliliğe ikna bile edebilir. Fakat erkek öğrenci evindeki lavabo tıkanıklığına ve bilim adamı edasında yapılan deneylere karışamayacağız. Kısacası daha fazlası için bir tıkla Gri Panda’ya!

www.gripanda.com

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ