$ DOLAR → Alış: 3,96 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

GoSpaces.com ile kendi logonuzu bedavaya oluşturun!

GoSpaces.com ile kendi logonuzu bedavaya oluşturun!
  • 28.08.2016
  • 1.251 kez okundu

GoSpaces.com ile kendi logonuzu bedavaya oluşturun!
Logolar, bir şirket, kurum ya da kuruluşun amacı, vizyonu veya tarihiyle ilgili mesajlar içeren grafiklerdir. Bir logonun kurumsallık açısından taşıdığı büyük önem yadsınamaz. Günümüzde pek çok şirket pazardaki imajını geliştirmek, yeni ürünlerinde tanınırlık sağlamak ve yeni pazarlara girerken başarı şansını yükseltmek amacıyla logo tasarımı alanında sürekli önemli boyutlarda yatırım yapmaktadır. Peki ama iyi bir logo sadece büyük çaptaki bu firmalar için mi fayda getirmekte? Bu sorunun cevabı net bir biçimde “hayır”.

Basit bir web sitesinden oyunlar üzerine yayın yapan bir youtube kanalına kadar online mecrada aktivite gösteren herkes iyi bir logoya sahip olmanın faydalarını görebilecek konumdadır. Görsel olarak takipçilerle daha kalıcı bir iletişim kurma avantajının yanında kendine ait bir logoya sahip sitelerin Google tarafından da bu özelliği barındırmayan sitelerin karşısında daha üst bir konumda tutulduğu fikri arama motoru araştırma firması BlueHat’in vaka analizleri tarafından desteklenmektedir. Youtube tarafından ise kullanıcılara sürekli biçimde logo edinmeleri konusunda hatırlatmalar geldiğini düşündüğümüzde site yönetiminin bu konuya verdiği önemin boyutu aşikardır.

Gospaces.com logo yapma sayfası

 

 

 

 

 

 

Durum bu şekildeyken kişisel web siteniz ya da Youtube hesabınız için uygun maliyetle ve hatta bedava logo yapabileceğinizi belirtsek ne hissederdiniz? Gospaces.com’un logo tasarlama aracı sadece 3 adımda kendinize özel bir logo yapabilmenizi sağlıyor ve bunu ücretsiz olarak bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlıyor. Bu araca gospaces.com logo tasarım aracı sayfasından ulaşabilirsiniz.

Siteye girdikten sonra yapmanız gereken ilk şey logo üzerinde hangi ismin yazmasını istediğinize karar vermek. “Sitem.com.tr” veya “Sitem” şeklinde birkaç denemeyi gerçek zamanlı olarak yaparak bu seçeneklerden hangisinin daha iyi göründüğü konusunda hızlı bir deney gerçekleştirebilirsiniz. Karar tamamen sizin. Logo ismini seçtikten sonra sıra logo objesini seçmekte. Varsayılan seçenekler arasından birini beğendiyseniz logonuzda bu objeyi kullanabilirsiniz. Eğer daha fazla opsiyon görmek istiyorsanız, sayfadaki “+” tuşuna basarak çıkacak yeni objeleri deneyebilir ve sizin için hangi logo şeklinin daha olumlu olacağı konusunda kararınızı verebilirsiniz. Ana hatlar tamamlandıktan sonra ise varolan çerçeve seçenekleri arasında bir tercih yapıp çalışmanızı indirebilirsiniz.

Ürettiğiniz görselin kullanımında GoSpaces.com herhangi bir kısıtlama getirmemektedir. Sanal ortamın yanısıra fiziksel olarak da baskılar alıp kendinizi temsil eden logonuzu dilediğiniz platformlarda kullanabilirsiniz.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Adem diyor ki:

    Çok faydalı bir yazı olmuş teşekkürler.

YORUM YAZ