$ DOLAR → Alış: 3,48 / Satış: 3,50
€ EURO → Alış: 4,17 / Satış: 4,19

İzmir’de Kar Kendini Gösterdi

İzmir’de Kar Kendini Gösterdi
  • 31.12.2014
  • 2.392 kez okundu

Geçtiğimiz Son Bir Kaç Günde İzmir Genelinde Etkili Olan Yağmur, Bazı Yüksek Kesimlerde Yerini Kar Yağışına Bıraktı. İzmir’in Kuzey Kesimlerinde Kar Hayatı Olumsuz Etkilerken. Bazı Yollar Trafiğe Kapandı.

İzmir‘de Son Günlerde Etkisini Arttıran Yağmur Dün Akşam Saatlerinde Yerini Kara Bıraktı. Özellikle İzmir’in Kuzeyinde Yoğun Bir Şekilde Yağan Kar İzmir-Manisa Yolunun Trafiğe Kapanmasına Neden Oldu.

Merkez Yağmura Teslim Oldu:
İzmir Merkezi Yağmura Teslim Olurken, Bornova ve Manisa Beyazlara Büründü. Kara Hazırlıksız Yakalanan Vatandaşlar ve Sürücüler Zor Anlar Yaşadı. Kara Yolları Gece Boyunca Aksayan Trafiğin Düzelmesi İçin Kar Temizleme Çalışmalarına Devam Etti.

Köy Yollarıda Kapandı:
Aliağa ve Bergama‘ya Bağlı Bir Çok Köy Yolu İse Yağan Kar ve Buzlanma Nedeniyle Araç Trafiğine Kapandı. AliAğa Belediyesine Bağlı Ekipler Kapanan Yolların Tekrar Açılması İçin Çalışmalarına Aralıksız Devam Etti.

Deniz Suyuyla Tuzlama Yapılıyor:
Kapanan Yolların Tekrar Açılması İçin Vidanjörlerle Denizden Çekilen Tuzlu Su Yollara Döküldü.

Yetkililer Uyardı:
İzmir’deki Yağışların Devam Edeceğini Belirten Yetkililer, Vatandaşları ve Sürücüleri Uyardı Önümüzdeki Günlerde’de Yağışların Devam Edeceği Belirtilirken, Yağmur İzmir’in Bazı Kesimlerinde Yerini Kara Bırakacağı Açıklandı.

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ