$ DOLAR → Alış: 3,96 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Plajların Renkli Dünyası Plaj Şemsiyesi

Plajların Renkli Dünyası Plaj Şemsiyesi
  • 08.02.2016
  • 2.309 kez okundu

Deniz, kum, tatil ve dinlenme denilince akla ilk gelenlerden biri de plaj şemsiyesi olmaktadır. Zira uzun çalışma aylarından sonra yazı deniz ve tatille geçirmeyi isteyen insanların en önemli ihtiyaçlarından biridir plaj şemsiyesi. Dünyamızı güneşin zararlı ışınlarından korumakla görevli olan ozon tabakamız maalesef ki son yıllarda hasar görmüştür. Bu hasar nedeni ile de güneş ışığını uzun süre maruz kalmak çeşitli cilt rahatsızlıklarına neden olmaktadır. Özellikle de güneş yanığı başta olmak üzere, ciltte lekeler, sivilceler, çiller meydana gelmektedir. Hatta güneşin zararları arasında cilt kanseri de bulunmaktadır. Fakat yazı, deniz kenarında tatil yaparak geçirmeyi isteyenler plajda oturarak dinlenmenin tadını çıkarmayı da istemektedirler. Bu nedenle de plaj şemsiyeleri tüm tatilcilerin en önemli ihtiyaçları arasında kendine yer bulmaktadır.

Tatile arabası ile giden tatilciler için büyük bir taşıma kolaylığı sağlayan katlanabilir plaj şemsiyelerimiz, istediğiniz ve ihtiyacınız olan her an yanınızda taşınmasına olanak sağlamaktadır. Ancak tatile otobüs ya da uçakla gidenler yanlarında şemsiyelerini götüremeyecekleri için biraz tedirgin olmaktadırlar. Oysa firmamız bu tür sorunları da düşünerek pek çok yerde satış yapılmasını sağlamaktadır. Perakende satışlarımızın yanı sıra işletmelere toptan satışlar da sağlayarak plaj şemsiyesi hizmetimizden ihtiyacınız olan her yerde yararlanabilmenize olanak tanımaktayız.

Firmamız sunduğu ayrıcalıklı hizmette sadece para kazanma düşüncesi taşımamakta olup aynı zamanda insan sağlığını korumayı en önemli hedefi olarak düşünmektedir. Ürünlerimizle hem tatiliniz sırasında rahat etmenizi sağlamakta, hem de sizleri güneşin zararlı ışınlarından koruyarak sağlığınızı düşünmekteyiz. İhtiyacınıza uygun olarak dilerseniz tek kişilik küçük plaj şemsiyesi çeşitlerimiz, dilerseniz küçük aileler için tasarlanan orta boy şemsiyelerimiz, dilerseniz de geniş aileler için tasarladığımız battal boy şemsiyelerimiz sizler için stoklarımızda hazır bekletilmekte ve kullanımlarınıza sunulmaktadır. Üstelik tasarımlarımızı sadece yazın deniz kenarında değil diğer mevsimlerde de çeşitli amaçlarla kullanılabilmeyi sağlamaktayız. Ergonomik plaj şemsiyelerimiz katlanıp küçültülerek aracınızdaki yerini alabilmesi ile piknik esnasında güneşten veya olası bir yağıştan korunmanızı sağlamaktadır. Böylece de sadece bir mevsim değil dört mevsim, ihtiyacınız olan her an yanınızda ve aracınızda taşıyabilmeniz ve kullanabilmeniz sağlanmaktadır.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ