$ DOLAR → Alış: 3,96 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Tüm Dikkatinizi Spora Verin

Tüm Dikkatinizi Spora Verin
  • 22.12.2016
  • 718 kez okundu

Spor her insan için olmazsa olmazdır. Normal şartlar altında dahi hareketsiz kalan bir bireyin çok kolay ve hızlı bir şekilde kilo alması mümkün olacak, bunun sonucunda ise istenmeyen durumların ortaya çıkması kolaylaşacaktır.

Bu istenmeyen durumlarda çeşitli rahatsızlıklar ilk sırayı alacak ve ciddi bir sorun haline dönüşecektir. Bu sorunlardan kurtulmak için yapmanız gereken ise düzenli beslenme ve spor olacaktır. Spor her insanda etkisini gösterir. Hareketli bir yaşam tarzını benimseyen insan, eşsiz bir vücuda kısa sürede sahip olabileceği gibi sağlıklı bir yaşama da kavuşacaktır. Spor anında dikkat edilecek en önemli husus ise dikkat eksikliğini ortadan kaldırmak olacaktır. Zira beyin fonksiyonlarının yerinde ve tam çalışması konsantrasyon eksikliklerinin de giderilmesini sağlayacaktır. Solgar Nero Nutrients beyin fonksiyonlarına etki eden ve artıran bitkiler, amino asitler ve vitaminleri içermektedir. Kısacası yalnızca sporcular tarafından değil her birey tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Beyin gücüne ihtiyaç duyan tüm bireylerin hafıza kaybı ve konsantrasyon eksikliği gibi sorunlarında kullanabileceği bir ürün olan Solgar Nero Nutrients, beyin faaliyetlerini artırmak isteyen kişilerde hücrelerin daha fazla üretimi için amino asit desteği sunacaktır.

Ürün içerisinde hafızayı artıran asetil kolin yer almaktadır. Eğer bu ürün azalmaya başlarsa hafıza zayıflamaları da beraberinde gelecektir. Yine ürün içerisinde içinde, C vitamini, B1, B2, B3 ve B6 gibi önemli katalizörler yer alır. Amino asit ve asetil kolin gibi maddelerin beyne ulaşması için bunlara ihtiyacı vardır. Yemeklerden önce bir kapsül olarak alabileceğiniz bu ürün C vitamini, L-Fenilalanin, L- Glutamin, L- Tirozin bakımından ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Ürünü kullanırken en dikkat edilmesi gereken husus ilk kullananlarda kabızlık etkisi yaratabilmesidir. Ürün içerisinde tuz, şeker, nişasta, maya, buğday, gluten ve süt ürünleri gibi alerjikleri içermez. Sentetik renklendirici ve koku giderici içermez. Tatlandırıcı ve koruyucu da içermez. Vejeteryan olan kişilerde kullanabilir.

Spor anında dikkat edilecek hususlar bu kullanılan ürünlerin zamanında ve işlevine uygun olarak kullanılmasıdır. sporcu ürünleri genel olarak ihtiyaçlarınızın giderilmesi konusunda yardımcı olacağından titizlikle kullanılması maksimum faydayı size iletecektir.

TEMİNİ
Solgar ürünlerine en güncel stok garantisi ve uygun ödeme koşulları ile Fitbull’dan ulaşabilirsiniz. Fitbull en uygun ödeme imkanlarını size sunacak ve harika bir deneyim yaşamanız için her türlü imkanı sağlayacaktır.

Uzun yıllardır faaliyet gösteren Solgar, destek ve takviye ürünleriyle dikkat çekiyor. Türkiye’de onlarca farklı ürün gamıyla hizmet sunan Solgar, farklı içerikli ürünleriyle kaliteli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ